Współpraca

Najlepsza oferta współpracy dla:
  • Agentów Ubezpieczeniowych
  • Kierowników zespołu sprzedażowego
AGENT UBEZPIECZENIOWY
nie wymagamy wyłączności

Współpracując z agencją Atut otrzymasz profesjonalne wsparcie merytoryczne, szkoleniowe oraz techniczne. Będziesz mógł w pełni skupić się na obsłudze klienta i szybkiej sprzedaży.

Zapewnimy Ci także bezpieczeństwo, przejrzystość współpracy oraz niezależność finansową. Samodzielnie Będziesz organizował swoją pracę ponieważ nie zostaniesz obarczony żadnymi planami sprzedażowymi.

OFERUJEMY

Bogatą ofertę produktową 

Agencja Atut współpracuje z aż 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co daje gwarancję kompleksowej oferty, dopasowanej do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Pracujemy według zasady JEDEN KLIENT- WIELE POTRZEB.

Nowoczesny system obsługi  i wsparcie na każdym etapie sprzedaży

Współpraca z agencją Atut oparta jest o profesjonalny i intuicyjny panel administracyjny( CRM). Możesz liczyć na wsparcie specjalistów  na każdym etapie pracy, od pozyskania klienta aż po   obsługę posprzedażową. Dodatkowo będziesz miał dostęp do bazy klientów ofert, polis, wznowień, prowizji oraz faktur

Uczciwe zasady współpracy i wysokie prowizje

Baza klientów pozostaje Twoją własnością. W umowie widnieje zapis, który gwarantuje współpracującym z nami agentom  nietykalność baz klientów. Posiadamy jeden z najlepszych systemów prowizyjnych na rynku. Agent buduje swój portfel który generuje bieżące dochody i jest źródłem dochodu pasywnego na wiele lat

 

Uprawnienia/ szkolenia/ baza wiedzy

Agencja Atut pomaga zdobyć uprawnienia KNF. Zapewniamy także stały dostęp do szkoleń prowadzonych przez specjalistów Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz możliwość korzystania z  zasobów własnych „Baza Wiedzy”.  Baza jest stale aktualizowana dzięki czemu nasi agenci mają dostęp do najnowszych informacji.

Kierownik Zespołu Sprzedażowego
nie wymagamy wyłączności

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy już zarządzają zespołami sprzedaży oraz tych którzy chcą zbudować swój zespół.

Dzięki współpracy z agencją Atut mogą rozszerzyć ofertę produktową i zakres kompetencji swoich agentów.

OFERUJEMY

Narzędzia ułatwiające rekrutację

Dzięki CRM agencja Atut udostępnia współpracownikom moduł leadowy  od początku współpracy. Przyspiesza to proces  wdrażanie nowych agentów i daje możliwość szybkiego generowania dochodów.

 

zarządzanie on-line

Jako Manager otrzymasz dostęp do danych sprzedaży Twojego zespołu. Będziesz mógł je na bieżąco analizować i wspierać swoich pracowników w osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych. Ten nowoczesny model współpracy online pozwala oszczędzać czas i maksymalizować zyski.

Wysokie prowizje

Menager wraz ze swoim zespołem ustala określoną wysokość prowizji. Ich rozliczanie przejmuje system operacyjny biura. Po ustaleniu schematów prowizyjnych, całość procesu rozliczeniowego odbywa się automatyczne. Dzięki systemowi obsługi online, o każdej porze i w każdym miejscu masz dostęp do rozliczeń i faktur.

Zapraszamy również do współpracy

Biura Nieruchomości, Biura rachunkowe,
Biura pośrednictwa kredytowego

 

Współpraca z agencją Atut jest szansą na obniżenie kosztów ubezpieczeń własnych. Dzięki panelowi leadowemu, biuro zyskuje  możliwość rozszerzenia oferty o usługi ubezpieczeniowe. Pozwala to na kompleksową obsługę klientów własnych. Daje możliwość wzrostu dochodów bieżących oraz zapewnia dochód pasywny.