O mnie

Od 25 lat zajmuję się zawodowo doradztwem ubezpieczeniowym.
Zależy mi, aby moi klienci czuli się bezpiecznie, inwestując w odpowiednie
produkty finansowe i ubezpieczeniowe. Moje wieloletnie doświadczenie to dla nich dodatkowo gwarancja profesjonalnej obsługi.

Najlepsze doradztwo dzięki różnorodności ofert
Teresa Stefańska

Właściciel,
Agent ubezpieczeniowy

25 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY UBEZPIECZENIOWEJ

1995
W roku 1995 uzyskałam zezwolenie PUNU( obecnie KNF) na wykonywanie czynności Agenta Ubezpieczeniowego. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że ubezpieczenia staną się moją pasją.

Podjęłam współpracę z Pierwszym Amerykańsko-Polskim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Amplico Life. Zdobywałam doświadczenie idąc ścieżką kariery od Agenta przez Kierownika Zespołu Trenera Agentów Ubezpieczeniowych aż do Dyrektora Agencji.
2000
Od 2000 roku zarządzałam Agencją 269 w regionie świętokrzyskim nieprzerwanie przez 17 lat. Osiągałam bardzo dobre wyniki w zarządzaniu sprzedażą i jako menadżer w rozwijaniu struktur sprzedażowych.

Wyszkoliłam i wypromowałam wielu Agentów, którzy osiągali sukcesy sprzedażowe w Polsce i na świecie
2018
Od 2018 roku jestem Dyrektorem Agencji Ubezpieczeniowej Atut. Naszym atutem jest 25-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Spełniło się moje marzenie, aby oferować klientom każdy rodzaj ubezpieczeń dostępny na polskim rynku. Zależy mi na tym, aby klienci w jednym miejscu znaleźli każdy produkt ubezpieczeniowy, którego potrzebują.

Prywatnie jestem szczęśliwą babcią dwojga wnucząt, które dostarczają mi wiele radości i dodają pozytywnej energii. Uwielbiam podróżować i śpiewam w zespole. To dla mnie najlepszy sposób na relaks i poprawę nastroju.